Pro firmy a města

VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ

Vítání občánků je důležitou událostí v životě každé rodiny.

Jako zástupci města můžete vybrat dárek, který vás bude důstojně reprezentovat a vypoví také o vašem dobrém vkusu.

Dárkové krabičky na vítání občánků můžeme sestavit individuálně podle vašeho zadání, vybírat můžete z již připravených balíčků.

Krásný a užitečný dárek můžou vybírat pro své zaměstnance i firmy. Mladé maminky ocení kvalitní kosmetiku, oblečení i hračky. Pečlivě vybíráme dodejce z řad českých a slovenských firem s nejlepší pověstí.

Dárkové krabičky můžeme doplnit znaky nebo atributy města, firemním logem nebo personalizovaným přáním.

PRO MĚSTA

Rádi do Vašeho města dodáme krabičky pro událost Vítání občánků. Stačí nám napsat poptávku na email v jaké cenové hladině by měly krabičky být a my Vám pošleme možné varianty. Pokud se Vám varianty budou líbit, přijedeme Vám je ukázat i osobně. Na krabičku Vám necháme udělat logo Vašeho města, aby měly maminky hezkou památku na tuto událost. Nákupem těchto krabiček podpoříte českou a slovenskou tvorbu, která si to velmi zaslouží! A maminky dostanou krásné přírodní věci, které opravdu využijí! Již spolupracujeme s městským úřadem Prahy 6 (dodáváme krabičky jak na Vítání občánků, tak dárkové krabičky pro oslavu jubilea seniorů).

 XKQI5302          WPKN4093

PRO FIRMY

Pokud Vám někdo ze zaměstnanců odchází na mateřskou dovolenou a vy nevíte, co byste mu dali na rozloučenou, s naší dárkovou krabičkou určitě chybu neuděláte. Sestavíme Vám ji na míru dle Vašich požadavků. Stačí nám poslat poptávku do emailu.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.