Dřevěná dětská razítka *PRINCEZNY*

 
  • 1 z 4
 
Sada 8 kvalitních dřevěných razítek s motivy afrických zvířátek a razítkovací polštářek černé barvy. Pro všestranné využití. Nové eko-friendly provedení.
Dostupnost Připravujeme
Cena 297,52 Kč bez DPH
360 Kč
Značka Aladine
Kategorie Razítka
Položka byla vyprodána...
 

holka uvodni 1160x170

Dřevěná dětská razítka *PRINCEZNY*

Osm oblíbených zvířátek a výlet na safari může začít! Kvalitní dřevěná razítka pro děti s roztomilými motivy v nové EKO-FRIENDLY řadě. Balení obsahuje 8 razítek a razítkovací polštářek černé barvy. Jedná se o produkt šetrný k životnímu prostředí.

  • pro děti od 3 let
  • vypratelný, umyvatelný a nezávadný inkoust
  • vyrobené z FSC dřeva
  • obsahuje 95 % přírodních materiálů
  • recyklovatelný papírový obal

 

Lze je při hraní využít několika způsoby - jednotlivé motivy vybarvovat pastelkami nebo fixami, vystřihovat, počítat, vytvářet obrázky, dokreslovat je apod. Razítka je možné použít i na textil (s textilní barvou nebo razítkovacím polštářkem na textil), obtiskovat je do modelovací hmoty, keramiky či fima, nebo jimi dekorovat různé povrchy.
Razítka pomáhají velmi hravou formou rozvíjet jemnou motoriku, kreativní myšlení a fantazii. Při hře jsou děti motivovány k dokreslování prostředí, dalších postav i k vyprávění příběhů. Jsou tedy ideální pro společné tvoření, hraní a hravé učení s rodiči nebo prarodiči, skvělé pro použití ve školkách, školách.

Jak udržovat razítka čistá?
Razítka v průběhu práce otírejte vlhkým hadříkem a na závěr důkladně omyjte vlažnou vodou pomocí kartáčku.

Použití na textil
Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut (v případě hustých textilních barev, reliéfních past a kontur přes pečicí papír). Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 ˚C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

 

Vlastnosti

Počet razítek: 8 kusů

Typ balení: sada

Velikost razítek: průměr 4 cm

Výrobce: Aladine

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.