Nejčastější otázky

holka uvodni 1160x170

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Pokud si u nás vybíráte mikulášskou nadílku, stačí si vybrat pytlíček, do kterého si pak produkty, které vám přiložíme do balíčku, můžete naskládat. Produkty balíme zvlášť, aby k Vám dorazily neporušené a v plné parádě :) Do poznámky nám také připište jméno Vašeho děťátka, abychom Vám přiložily hmenovku, kterou si na pytlíček připevníte :)

PŘIJDE MI KRABIČKA JIŽ ZABALENÁ A PŘIPRAVENÁ K PŘEDÁNÍ?

Ano, krabička je nachystaná, zabalená a můžete ji rovnou předat jako dárek pro čerstvou maminku :)

CHTĚLA BYCH SI OBJEDNAT VÍCE KRABIČEK, JE TŘEBA DĚLAT VÍCE OBJEDNÁVEK ZVLÁŠŤ?

Určitě nemusíte. Stačí nám do poznámky napsat, co do které krabičky chcete připravit. Pokud byste chtěli mít krabičky přehledněji ve dvou objednávkách, do druhé si dejte dopravu jako Osobní odběr a já Vám objednávky sloučím.

HOTOVÁ KRABIČKA JE VYPRODANÁ, ZNAMENÁ TO, ŽE Z CELÉ KRABIČKY NEMÁTE ANI JEDEN PRODUKT?

Velmi často se stává, že hotová krabička je sice vyprodaná, ale je vyprodaný třeba jen 1 produkt. Klidně mi ale napište a domluvíme výměnu daného produktu za jiný, podobný a hotovou krabičku s malou obměnou Vám pak mohu zaslat ;)

JAK ČASTO DOSKLADŇUJETE ZBOŽÍ?

Snažím se co nejčastěji, ale nejvíc záleží na dodavatelích. A protože je většina sortimentu do krabiček české a slovenské výroby, doskladnění někdy trvá. Můžete si ale nastavit Hlídacího psa a po naskladnění Vám přijde email. 

RÁDI BYCHOM POSLALI KRABIČKU JAKO DÁREK PŘÍMO RODIČŮM MIMINKA

V takovém případě nám prosím napište doručovací adresu rodičů a do poznámky nám připište telefonní kontakt na čerstvé rodiče pro dopravce a také nám napište přání, které za Vás vyplníme a obdarovaní hned budou vědět, od koho krabička přišla :)

RÁDA BYCH UDĚLALA V KRABIČCE ZMĚNU

Určitě nám napište a nějak se domluvíme :) Mám na srdci jen radost maminky, takže Vám určitě ráda vyhovím!

Oříznutý strom