O nás

DSC_2944-Durkovi_leto2019_-2
 

 

Jsem maminka na mateřské ,,dovolené,, a být maminkou je pro mě splnění si dětského snu. S mým manželem Lukášem, se kterým jsem už 13 let (z toho 7 let manželé), máme 3 dcery - Amálku, Adinku a Malvínku.

Naše děti jsou pro nás vším a rádi jim dopřáváme to nejlepší a nejzdravější, co náš trh nabízí. A protože je v dnešní době na výběr z neskutečného množství věcí, pečlivě jsme vždy vybírali a konzultovali, co vlastně našim dětem dopřát. A tak jsme se pomalu dopracovali k věcem, které velmi často používáme a máme je vyzkoušené nejen my, ale i spousta našich kamarádů a známých.

Myšlenka na dárkové krabičky pak vznikla u nás doma, když jsme přemýšleli, co dáme přátelům k narození jejich miminka. Nechtěli jsme dát jednu věc, ale také jsme nechtěli kupovat nějaký plenkový dort, do kterého se spíš dávají věci, které už nikdo nepotřebuje. A tak jsme se pokusili vytvořit krabičky, které jsou plné skvělých věcí pro novorozené miminko. Kosmetika je 100% přírodní, česká, vyzkoušená na našich dětech. Hračky, drogerie, doplňky jsou vždy nezávadné a vybrané tak, aby děti bavily, co nejvíce je využily a rozvíjely jejich smysly!

Přáli bychom si, abyste z našeho výběru měli stejnou radost, jako z něj máme my, protože naše děti i děti našich kamarádů nebo známých si zaslouží jen to nejlepší.

Budeme se těšit na Vaše reakce, nápady, ale i kritiku, kterou s láskou přijmeme.

V hlavě máme spoustu dalších nápadů na všemožné krabičky pro malé děti a postupně Vám je budeme představovat.

Doufám, že se Vám u nás bude líbit

 

Anička

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.