Dárková krabička pro miminka

Těšíte se na zprávu a první fotografie z porodnice, které z vás udělají tetu nebo babičku? V dobrém neustále přeptáváte vývoj stavu a termíny a sledujete počínání kolegy v práci, který čeká na zásadní signál k odjezdu k porodu? Kromě dobře míněných rad máte nejvyšší čas připravit se a zafungovat jako důležitá podpora. Nepodceňujte výběr a s předstihem se porozhlédněte po vhodném dárku pro novopečené rodiče a především nového člena rodiny!

Vyhněte se módním výstřelkům

Pokud otevřete prohlížeč webových stránek nebo vstoupíte do kamenného obchodu, okamžitě na vás zaútočí nespočet produktů. Nejmenším se věnují oděvní výrobci, kosmetické firmy, výrobci hraček. Jak se zorientovat a vybrat dárek, který nejen potěší, ale bude mít i důležitý praktický význam?

Miminko z počátku potřebuje ze všeho nejvíc milující náruč maminky. Křiklavé hračky, parfemované olejíčky a módní značky jsou opravdu zbytečnou investicí. Vývoji ani péči dítěte nijak neprospějí, v případě kosmetiky můžou naopak uškodit a zatížit citlivou pokožku nežádoucími složkami. Nemusíte složitě hledat a kombinovat, v obrovském přehledu zboží vám nabízíme poměrně jednoduché a elegantní řešení.

Praktická, krásná a užitečná dárková krabička

Dárková krabička perfektně vyhoví nárokům ve výběru. V jednotném designu najdete v dárkovém balení kvalitní kosmetiku z přírodních produktů, kousátka, klipy na dudlík nebo první jednoduché hračky, látkovou plenku a kvalitní body se zavinovacím zapínáním. Obsah krabičky najde skutečné uplatnění. Kosmetiku využijí rodiče k ochraně pleti, oblečení dovolí snadné přebalování a nedráždí pokožku, hračky poslouží k prvnímu objevování světa a procvičování motoriky. Nemusíte složitě číst složení, vybírat ani hledat. Vaším jediným úkolem je rozhodnout se o barvě.

Dárkové krabičky ladí v hlavním tónu, pro děvčátka se nabízí klasická růžová, pro chlapce modrá, ale vyzkoušet můžete i moderní černobílou kombinaci, žlutou, zelenou. Součástí krabičky je i elegantní přání. Vybrat tedy můžete na jediném místě kompletní a skutečně hodnotný dárek. Pokud vás osloví konkrétní produkty, můžete si krabičku z předvybraných výrobků sestavit i sami.

Produkty vyrobené s láskou

Hodně mladých rodin začíná rozlišovat kvalitu a dobře si hlídá nejen složení, ale i původ zboží, které používá. I my dáváme přednost regionálním českým a slovenským výrobcům. Spolupracujeme s malými firmami, které do výroby dávají nejen perfektně zvládnuté zkušenosti, ale kus srdce. Oblečení, kosmetice, ani hračkám nechybí zásadní přídavná hodnota. Produkty splňují přísné atesty pro nejmenší děti, jsou zdravotně nezávadné, dobře se udržují a nezatěžují životní prostředí výrobou, ani používáním.

Nelamte si hlavu s dárkem, postaráme se o něj za vás. Těšte se na příchod nového človíčka a v ten správný okamžik věnujte svým blízkým dárek, který upřímně potěší.