Tipy na dárek pro mimino

Vždy mi udělá radost zpráva, že někdo očekává narození miminka nebo že se náš okruh známých rozrostl o další zajímavou osobnost. Radostná zpráva o čerstvě narozeném miminku se vždy rychle rozšíří. Čerstvými rodiči se mohou stát vaši kolegové v práci, dlouholetí přátelé nebo nejkrásnější událost potěší přímo někoho z vlastní rodiny. K upřímným gratulacím, sdílení zážitků z porodu a prvních dní doma, prohlížení fotografií a udílení prvních rad, jistě vzápětí přibude i důležitý úkol. Vybrat vhodný dárek a miminko důstojně přivítat na světě.

Neztraťte se v nabídce

 

Vybrat dárek pro novorozence je opravdu těžký úkol, zvlášť v dnešní době, kdy se o pozornost hlásí nespočet výrobců a produktů, které deklamují svou nezbytnost a důležitost. Zorientovat se v nabídce zabere notnou dávku času a přináší vysoké riziko, že se netrefíte a vyberete dárek, který se nesetká s očekávanou odezvou. Nastávající rodiče mohou vyznávat jiný životní styl, navíc se na dítě těší a předem připravují, tedy je poměrně jasné, že si spoustu věcí pořídí sami. Jak tedy vybrat, aniž byste zbytečně utráceli za nepraktické dárky?

 

Dárek pro miminko můžete vybrat s jistotou ve specializovaném obchodě, ale stejně se trefit nemusíte. U nás ať vyberete cokoliv, si můžete být jistí, že dárek rodina využije. I kdyby měla od daného produktu víc variant, stejně je upotřebí.

Přírodní materiály a vysoká kvalita zpracování

 

Dárkové krabičky jsou ideální volbou. Kombinují kosmetiku pro ošetření pleti, pohodlné a prakticky řešené oblečení i nádherné funkční hračky. Veškeré materiály jsou vybírány s ohledem na zdravotní nezávadnost.

 

Hračky, jakými jsou kousátka, klipy na dudlík nebo první knížky pro miminka, kombinují čistou bavlnu, dřevo nebo přírodní kaučuk.  Ideálně využívají přírodní materiály, které dítě může bez nebezpečí dát do pusinky, a které zároveň nabízí nutnou jednoduchou hygienickou údržbu. Bezpečné jsou i oblé tvary. Velkou výhodou také je, že všechny produkty můžete využít poměrně dlouhou dobu – kosmetiku, hračky, plenky, knížky využijí i starší děti. Naše dvouletá dcera využívá z naší nabídky skoro všechno. Narozdíl od komerčních značek využívají jemné tlumené barvy nebo ideální černo bílou linii, kterou děti v počátcích vnímají nejlépe. Kosmetika spoléhá na oleje lisované za studena, které pokožce dodají výživu a hydrataci. Neobsahují umělá barviva ani parfémy. Nezatěžují a vstřebávají se se skutečným efektem.

Dárková krabička

 

Dárkovou krabičku si u nás můžete sestavit z jednotlivých produkty. Já osobně ráda sestavuji krabičky s produkty, které k sobě ladí barevně a v krabičce je od každého něco. V našem e-shopu nabízíme jak hotové dárkové krabičky, které jsem pro Vás vymyslela a sestavila a které kombinují kosmetické produkty, hračky i textilní doplňky. Vedle toho nabízím i  individuální dárkové krabičky, které si sestavíte podle vašeho přání.

 

Dárkové krabičky jsou ideální příležitostí, jak popřát nové rodině hodně štěstí a podpořit je v nejdůležitější životní etapě. Obdarujte své blízké hodnotnými a užitečnými produkty. Prarodiče, přátelé ani kolegové v práci se na vás můžou v klidu spolehnout, že cokoliv u nás vyberete, všechny produkty využijí a možná jim zůstanou i pro další milované přírůstky v jejich rodinách.