Dárkové krabičky pro miminka

Novopečeným rodičům udělá jistě radost každá pozornost a upřímná gratulace. Při výběru dárku se však můžete porozhlédnout i po produktech, které v péči o miminko opravdu pomůžou. Maminky dbají na výběr kvalitní kosmetiky i hraček, při hledání vhodného dárku se však nemusíte orientovat v široké nabídce současných obchodů, ani složitě kombinovat nebo hledat doporučení pro vhodné přípravky. Nabízíme vám originální dárkové krabičky, které svým výběrem potěší a příjemně osloví všechny maminky.

Pro holku i pro kluka

Dárkové krabičky působí nejlepším dojmem. Představují kompaktní balíček, který spojuje stejný design, kvalitní materiály a pečlivý výběr přípravků. Využívají klasické rozdělení pro kluky i holčičky. Například Růžová krabička nabídne látkovou plenku BoBoo s něžným motivem jednorožců, hryzátko Ababu, body v novorozenecké velikosti a mast s balzámem. Ideální kombinace vyhoví požadavkům na praktické dárky, které jsou k denní potřebě. Jemný design je třešničkou na dortu a vzbudí milé emoce.

Vybírat můžete z několika variant, i třeba moderní černobílou. Krabička pak obsahuje opět plenku a kousátko, pro změnu nabízí také knížku Černobíle pro nejmenší, gumové Tikiri ZOO zvířátko, přáníčko a olej.

Mimořádně kvalitní produkty

Výběr je jen na vás, sestavili jsme krabičky z nejoblíbenějších produktů, možností je i kombinace podle vašeho přání. Představujeme vám práci výhradně českých nebo slovenských výrobců, se kterými máme nejlepší osobní zkušenosti. Dbáme na hodnotné zastoupení přírodních materiálů, pečlivé zpracování a jemnost, která plně vyhoví citlivé dětské pleti.

Přísným výběrem prošla také nabízená kosmetika ze Včelařství Horákovi. Jemná mast i oleje jsou certifikovány pro děti od narození. Jsou vhodné pro každodenní užívání, po koupeli, jako ochrana před mrazem i větrem nebo jako masážní přípravek. Kosmetika zpracovává pouze přírodní za studena lisované oleje - mandlový, meruňkový, olivový, bambucké máslo a další složky.

S úsměvem

Do krabiček často přidáváme novinky. Snažíme se přispět radostné události a vítání nového člena rodiny doplnit třeba vtipnými milníkovými kartičkami.

Udělejte svým kamarádům a známým radost a zároveň se trošku pobavte na jejich účet. Vtipný set je tou nejlepší variantou! Některé kartičky můžete používat ihned, některé na svou chvíli přijdou i v pozdějším věku dítěte. Dárek tak poroste spolu s dítětem. Kartičky můžete vytáhnout kdykoli a pohotově zareagovat třeba na chvilkově náročnou situaci. Set obsahuje vzkazy, jako je Dosáhnu výš, než si myslíte, Vy jste chtěli v noci spát? nebo Máma nestíhá prát.

Připravte svým blízkým krásné překvapení a vyberte jim dárkovou krabičku. Inspirujte se v naší nabídce, rádi vám poradíme. Krabičky jsou důstojným dárkem i pro zaměstnavatele nebo jako pozornost při vítání občánků.